#yavuzçehredebiz

Hikayemiz →

  1. Yavuzçehre Denizli’de kumaş üreticisi olarak kurulduk.
  2. İlk olarak ev tekstili ve bu ürün yelpazesindeki ürünleri üreterek başladık.
  3. Bebek ve çocuk giysileri üzerine araştırma ve geliştirmeler yaparak bu alanın en güçlü üreticilerinden biri olduk.
  4. Yavuzçehre olarak aylık üretim kapasitesi 1.5 milyona çıkarttık.
  5. Tasarım merkezimizi gurur duyulacak bir şekilde Türkiye’de kurduk.
  6. Yavuzçehre İzmir organizasyonumuzu kurduk.
  7. Londra ve Barselona tasarım ofislerini açarak genişlememizi sürdürmeye devam ettik.
  8. Enerjiyi Güneşten, üretimdeki suyu yağmur hasadından elde ettiğimiz Yavuzçehre Yeşil Binamıza 2021 yılında geçiş yaptık.
  9. İlk sürdürülebilirlik raporumuzu yayınladık.
  10. Ali Yavuzçehre Vakfını kurduk.

KURUMSAL İÇ İLETİŞİM

PLATFORMU ‘DIGICEHRE’

Şirketimizdeki gelişmeler hakkında ÇALIŞANLARIMIZA anında haber verecek, düzenlenecek anketlerle fikrini anında sorup iletecek, doğum günlerini ve özel anları senin yerine hatırlayacak ve hatırlatacak, şirket içi iletişim kanallarımızı güçlendirecek, aramıza yeni katılan arkadaşlarımıza “merhaba” dememizi sağlayacak sürprizlerle dolu bir platform.

SAĞLIKLI YAŞAM

Yavuzçehre spor salonu ve basketbol sahası, hem fiziksel hem de ruhsal sağlığını önemseyen tüm çalışanlarımızın erişimine açıktır. Spor salonumuzda, her seviyeden çalışan için uygun ekipmanlar bulunmaktadır. Fitness makineleri, ağırlık istasyonları, yoga ve pilates ekipmanları gibi çeşitli ekipmanlarımız mevcuttur. Ayrıca, kişisel antrenörlerimiz de çalışanlarımıza ihtiyaç duydukları desteği vermektedir.
Spor salonumuz, çalışanlarımızın iş stresini azaltmasına, formda kalmasına ve sağlıklı bir yaşam tarzı benimsemelerine yardımcı olmak için mesai saatleri içerisinde hafta içi 2 gün 1 saat olarak ücretsiz kullanıma açıktır. Aynı zamanda çalışanlarımız mesai saatleri dışında sınırsız olarak spor salonunu ve basket sahasını kullanabilmektedirler.
Şirketimizde yer alan basket sahamızda da 3’e 3 maçlar yapıp ter atmaya alışkınız. Bir gün sizleri de basket maçı ile ter atmaya bekleriz.

BABALIK İZNİ

İş yerimizde çalışmakta olan erkek çalışanlarımızın hayatlarında eşlerinin doğum yapmasıyla birlikte, baba olarak yepyeni bir dönem başlamaktadır. Bu dönem, hem eşleri hem de bebekleriyle daha fazla vakit geçirmek isteyecekleri bir dönemdir. Yavuzçehre Tekstil olarak, çalışanlarımızın bu özel dönemini en iyi şekilde geçirmelerine yardımcı olmak istiyoruz. Bu nedenle, erkek çalışanlarımıza yasal mevzuatın üstünde dört ay boyunca haftada bir gün ücretli babalık izni sunuyoruz.

KREŞ

İş yerimizde, çalışanlarımıza kreş hizmeti sunmaktayız. Yavuzçehre ‘de çalışıyorsanız eğer çocuklarınızın bakımı için endişelenmenize artık gerek kalmayacak. Bu sayede, iş ve aile yaşamınıza daha da odaklanabileceksiniz. Kreş hizmetimiz, çocuklarınızın gelişimine katkı sağlamaktadır. Kreşimizde çocuklara oyun, dans, yüzme, İngilizce, müzik, sanat ve spor gibi çeşitli aktiviteler sunulmaktadır. Bu aktiviteler sayesinde çalışanlarımızın çocuklarının sosyal, duygusal ve bilişsel gelişimleri desteklenmektedir.

Yavuzçehre Amfi

AMFİLERİMİZ

Yavuzçehre Tekstil olarak çalışanlarımızın kariyer gelişimlerini desteklemek için eğitime önem veriyoruz. Bu nedenle, belirli aralıklar halinde alanında uzman ve deneyimli isimleri hem Yavuzçehre Tekstil amfimizde hem de Ali Yavuzçehre Vakfı’ndaki amfimizde ağırlamaktan dolayı mutluluk duymaktayız. Çalışanlarımız Yavuzçehre Akademi için oluşturulan Amfi’yi sessiz bir çalışma ortamı için kullanabileceği gibi bir anda Özgür Demirtaş’ı dinleyerek ekonomi hakkında bilgi sahibi olabilir , bir anda Kaan Sekban’ı dinleyerek kahkahalara boğulabilir ya da Ahmet Şerif İzgören’in anlatımları ile hayata farklı bir pencereden bakabilir. Nice güzel misafirleri ağırlayacağımız günleri bekliyoruz.

Ali Yavuzçehre Vakfı Amfi

YAVUZÇEHRE’DE BURS

Çalışanlarımızın çocuklarının eğitimine destek olmak ve onların geleceklerine katkıda bulunmak için çalışıyoruz. Geleceğimizin yıldızları olan çocuklarımızın, eğitimlerine devam edebilmeleri için onlara destek olmak bizim için büyük bir mutluluktur. Bu nedenle, çalışanlarımızın başarılı ve üniversiteye giden çocuklarına burs veriyoruz. Burs programımız, çalışanlarımızın çocuklarının eğitim masraflarının bir kısmını karşılamasına yardımcı olmak amacıyla tasarlanmıştır.

YAVUZÇEHRE’DE SAĞLIKLI MENÜ

Çalışanlarımıza saygılı ve kapsayıcı bir çalışma ortamı oluşturabilmek için sürekli gelişim stratejimizi hem çalışanlarımız hem de işletmemiz adına uygulamaya devam ediyoruz. Yemekler kültürümüzün hayati bir parçası olmakla birlikte yemeklere erişebilme güçleri ise sosyal adalet meselesidir. Yemek Komitemiz tarafından oluşturulan aylık menü içeriklerinde gerekli protein ve karbonhidrat dağılımına özen göstererek çalışanlarımızın günlük kalori tüketimine dikkat ediyoruz. Etik, sağlık, çevresel veya dini sebeplerden dolayı hayvan kaynaklı ürünlerin tüketiminden kaçınan çalışanlarımız için hayvansal gıda ile kullanılan ürünleri tercih etmemeye özen gösteriyoruz.

SINIRSIZ KAHVE

Sınırsız kahvenin varlığı günün her saati, her yerde keyifle kahve içmek isteyenler için harika bir fırsat demek. Yavuzçehre’nin her köşesinde kahve kokusu tüm odaları sarar ve çalışırken ayrı bir motivasyon kaynağı oluşturur. Hem Yavuzçehre çalışanlarının hem de dışarıdan gelen ziyaretçilerimiz için hazırladığımız sınırsız kahve çeşitlerimiz ile sizleri tanıştırmaktan mutluluk duyuyoruz. Peki siz içer miydiniz bir kahve?

YAVUZÇEHRE’DE PARTİ HEP DEVAM EDER

Yavuzçehre’nin başarısının arkasında sadece kaliteli ürünler ve müşteri memnuniyeti yoktur. Yavuzçehre, aynı zamanda çalışanlarına sunduğu eğlenceli ve dinamik bir ortamla da fark yaratır. Yavuzçehre’de tekstilde parti hep devam eder. Çalışanlar, iş saatleri dışında düzenlenen sosyal etkinlikler, yarışmalar, geziler ve kutlamalarla hem birbirleriyle kaynaşır hem de motivasyonlarını arttırırlar.

Parti videolarımız için tıklayınız.

ÖDÜLLERİMİZ

Sosyal Medyalarımız:

Bizimle İletişime Geçin:

Ne düşündüğünüzü bize bildirin,

size hemen dönüş yapalım!


tr_TR