DEPARTMANLAR

Yavuzçehre’de biz modern ve rahat çalışma alanlarımızda, çalışanlarımızın rahat ve mutlu bir şekilde çalışmalarını sağlıyoruz. Pozitif ve motive edici bir iş ortamı yaratarak, ekip çalışmasını ve üretkenliği teşvik ediyoruz. Sürekli gelişim ve eğitime önem vererek, çalışanlarımızın potansiyellerini en üst düzeye çıkarmalarına yardımcı oluyoruz.

Biz, mutlu çalışanların daha üretken ve yaratıcı olduğuna inanıyoruz. Ve bu nedenle, çalışanlarımızın mutluluğu ve refahı bizim için en önemli önceliklerden biridir. Düzenli olarak sosyal aktiviteler ve eğlenceler düzenleyerek, çalışanlarımızın birbirleriyle daha iyi iletişim kurmalarını ve eğlenmelerini sağlıyoruz.

ÜRETİM

Yüksek kalitede ürünler sunuyoruz, çünkü kumaş üretimi ve tedariğinden kesim ve dikime, kalite kontrolden nihai ürüne kadar her şeyi detayına kadar planlıyoruz.
Detaylı bilgi için tıklayınız.

MUHASEBE & FİNANS

Şirketin finansal durumunu izlemek ve raporlamak, bütçeleme ve yatırım planlama gibi konularda yardımcı olmaktan sorumluyuz. Aynı zamanda vergi beyannamelerinin hazırlanması ve sunulmasını da sağlıyoruz.

PAZARLAMA

Müşteri odaklı pazarlama ekibimiz uzun yıllardır Avrupa pazarında çalışmaktadır. Müşteriler, tasarımcılar ve fabrikalar arasındaki bağlantıyı kurmak için güçlü iletişim becerilerimizi kullanıyoruz. Düzenli, sürdürülebilir, yüksek kaliteli ürünleri rekabetçi bir fiyatla ve hızlı teslimat süreleriyle müşterilerimize ulaştırmaya çalışıyoruz.

İNSAN KAYNAKLARI

İnsan Kaynakları departmanımız, nitelikli yetenekleri işe almak, personel gelişimini desteklemek ve çalışan memnuniyetini sağlamak amacıyla faaliyet gösterir. İşe alım süreçlerinden performans yönetimine kadar, insan kaynakları ekibimiz iş gücümüzün etkin yönetimini sağlar.

KUMAŞ

Yavuzçehre’de hammadde ve teknoloji konusundaki uzman bilgimizi kullanarak kaliteli kumaşları üretip, ürünü sonuçlandırıyoruz. Bu durum uzmanlık işimizi tanımlayan en önemli parçalardan biridir. Her ay 70 ton süprem, interlok, ribana, loopback kumaş üretiyoruz.

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

Yavuzçehre’de öğrenme yolculuğumuz için pes etmiyor ve yenilikleri takip ediyoruz. Yeniliği takip ediyor, değişiyor ve dönüşüyoruz. Dünü, bugünü ve yarını önemsiyor stratejilerimizi oluştururken gelecek için projeler geliştiriyoruz. Aldığımız aksiyonlar çerçevesinde harekete geçiyoruz. Bu sayede sürdürülebilirlik stratejilerimizde tüm paydaşlarımıza aydınlık yarınlar yaratma felsefesiyle hareket ediyoruz.
Daha detaylı bilgi için tıklayınız.

KALİTE & GÜVENCE

Kalite politikamız çalışan haklarını ve çevreyi göz önünde bulundurarak en verimli üretim yöntemlerini kullanarak en kaliteli giysileri üretmek için çalışıyoruz. Üretimin her aşamasında, müşterilerimiz tarafından belirlenen prosedürlere, standartlara ve rutinlere uygun olarak kontroller gerçekleştiriyoruz. Buna kumaş kalite kontrolü, testler, dikiş süreci standartları, ara ve son denetimler dahildir.

VERİ YÖNETİMİ

Şirketin tüm veri kaynaklarını yönetmek ve analiz etmekten sorumluyuz. Ayrıca veri güvenliğinin bütünlüğünü sağlayarak veri analizlerini ve raporlamalarını da yapmaktayız.

Sosyal Medyalarımız:

Bizimle İletişime Geçin:

Ne düşündüğünüzü bize bildirin,

size hemen dönüş yapalım!


Sosyal Medyalarımız:

Bizimle İletişime Geçin:

Ne düşündüğünüzü bize bildirin,

size hemen dönüş yapalım!


tr_TR