PAYDAŞLARIMIZ

“Paydaşlarımız ile birlikte güçleniyoruz.” 

Yavuzçehre Tekstil olarak çalışanlarımızın iş yerindeki kariyer gelişimlerine özen gösteriyoruz. Kariyer planlamalarının gerçekleşmesi ve eğitimlerin düzenlenmesi için işbirliği yaptığımız paydaşımız.

Yabancı çalışanların istihdamı ve eğitim programlarına dahil edilmesi için birlikte işbirliği yaptığımız paydaşımız.

Uluslararası Koruma Kapsamındaki çalışanlarımızın çalışma izni harç desteklerinin ödenmesi konusunda işbirliği yaptığımız paydaşımız.

Döngüsel ekonomiyi teoriden pratiğe dönüştürme çabaları kapsamında Endüstriyel Simbiyoz çalışmaları gerçekleştirdiğimiz paydaşımız.

Toplumsal Cinsiyet Eşitliği atölyelerimizde cinsiyet, şiddet, toplumsal cinsiyet normları üzerine eğitim aldığımız paydaşımız.

Kanseri Erken Tanı projemizde kadın çalışanlarımızın kanser evrelerine yakalandıklarında tanılarının takibi için işbirliği yürüttüğümüz paydaşımız.

İş dünyasında sürdürülebilir yöntemlerin benimsenmesi amacıyla değişime ve dönüşüme katkı sağlayan paydaşımız.

Emekle İyileşmek projemizde Kadın Koruma Evlerinde yer alan şiddete uğrayan kadınlar ile birlikte iş yapmamızı sağlayan paydaşımız.

Emekle İyileşmek projemizde Şiddet Mağduru Kadınların bulunması ve koruma yöntemlerinin sağlanması adına işbirliği yaptığımız paydaşımız.

Yabancı çalışanların istihdam edilmesi , çalışma izni harç destekleri ve yabancı çalışanların karşılaştıkları yasal sorunlara yönelik çözümlerin ilgili uzmanların yönlendirilmesine yönelik danıştığımız paydaşımız.

Kanseri Erken Tanı projemizde kadınların kansere yönelik farkındalıklarının artması için eğitimler düzenlediğimiz paydaşımız.

Emekle İyileşmek projemizde şiddet mağduru kadınların mesleki öğrenimleri esnasında günlük ücret almasını sağlayan paydaşımız.

Yabancı çalışanlarımızın istihdamı sonrasında onların iş yerine adaptasyonun sağlanması ve sosyal uyum çalışmalarının kurumumuzda gerçekleşmesi için işbirliği yaptığımız paydaşımız.

Özellikle mavi yaka çalışanlarımızın güçlendirilmesi , okuryazarlık oranının arttırılması için finansal okuryazarlık eğitimlerinin düzenlenmesi amacıyla işbirliği yaptığımız paydaşımız.

Konuşan Eller projemizde sağır bireylerin iletişim aracı olarak “işaret dili alfabesini” öğrenmemizi sağlayan paydaşımız.

Sosyal Medyalarımız:

Bizimle İletişime Geçin:

Ne düşündüğünüzü bize bildirin,

size hemen dönüş yapalım!


tr_TR