TOPLUM

“Toplum için mücadele ediyoruz.”

Ali Yavuzçehre Vakfı’nı toplumsal faaliyetlerimizi yaygınlaştırmak amacıyla 2023 yılında Denizli’de kurduk. Vakfımızın amacı, gelecek nesillerin ihtiyaçlarını karşılamak, imkanı kısıtlı bireyleri desteklemek ve sosyal adalet için mücadele etmektir. Vakfın çalışma alanları eğitim, kültür-sanat , spor ve sosyal etki olarak ayrılmaktadır.

Spor

Toplumların devamlılığının sağlanmasında, kültürlerinin korunmasında ve toplumsal gelişmenin sağlanmasında başka araçlar olduğu kadar sporun da etkili olduğuna inanıyoruz. Sporda sosyal sürdürülebilirliğin sağlanması için farklı cinsiyet, sosyal sınıf ve biyolojik özelliklere sahip grupların aynı oranda spora katılımının sağlanması için çalışıyoruz.

Daha detaylı bilgi için tıklayınız.

Kültür Sanat

Kültür Sanat Faaliyetlerinin sosyal kalkınmanın en önemli aracı olduğuna inanıyoruz. Bu yüzden kamu yararına ve toplumun tamamına etki eden faaliyetleri hayata geçiriyoruz.

Daha detaylı bilgi için tıklayınız.

Eğitim

Eğitimde fırsat eşitsizliğinin önüne geçebilmek için imkanı kısıtlı olan gençlere akademik başarının yanı sıra kişisel gelişimini, yeteneklerini ve hedeflerini gerçekleştirme fırsatları sağlayan bir burs programı sağlıyoruz.

Daha detaylı bilgi için tıklayınız.

Sosyal Etki

İmkanı kısıtlı bireylerin ( ekonomi, kültürel, coğrafi, sosyal, eğitim zorlukları bakımından) güçlendirilmesi, fırsat eşitsizliklerinin ortadan kaldırılması ve topluma aktif katılımlarını desteklemek amacıyla toplumsal ihtiyaçlar doğrultusunda geliştirilen stratejik işbirlikleri ile proje, etkinlik ve kampanya çalışmaları gerçekleştiriyoruz.

Daha detaylı bilgi için tıklayınız.

Sosyal Medyalarımız:

Bizimle İletişime Geçin:

Ne düşündüğünüzü bize bildirin,

size hemen dönüş yapalım!


tr_TR